Get Adobe Flash player

Aktualności projektu

Baza NGO

O nas w mediach

Kompendium wiedzy

Galeria zdjęć

Ogłoszenia

Wyszukiwarka

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach w naszym serwisie? Zapisz się na newsletter!

Wpis do KRS Stowarzyszenia „Zielona Dolina Źwiartowa”

Z dniem 29 marca 2013r. Stowarzyszenie „Zielona Dolina Źwiartowa” otrzymało decyzję o wpisie do Krajowego Rejestru Sądowego. Oznacza to, że organizacja zaczęła formalnie istnieć. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie podjęcia działalności. Mieszkańcy miejscowości Źwiartow, zadowoleni z decyzji, już omawiają kolejne przedsięwzięcia. Wiosna już się pojawiła, więc niebawem rozpocznie się sezon turystyczny na Roztoczu. Jest to najlepszy czas na promowanie malowniczych terenów miejscowości Źwiartów. Tym bardziej cieszy nas wpis, który działalność prawnie umożliwia.

Pomoc Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych ZMW w Tomaszowie Lubelskim nie ograniczy się jedynie do wsparcia podczas składania wniosku o rejestrację. Już teraz zapraszamy przedstawicieli Stowarzyszenia „Zielona Dolina Źwiartowa” na bezpłatne doradztwa. Biuro pragnie służyć informacjami, radami, materiałami, itp.

 

Każdy kolejny wpis do KRS, każde kolejne stowarzyszenie powstałe na naszym terenie, to niewątpliwie powód do radości. NGO wspierają ogólny rozwój regionu. Ponad to wyrabia to w mieszkańcach postawę aktywnego udziału w życiu publicznym miejscowości. Dzięki temu istnieje szansa na poprawę warunków życia w naszym regionie oraz promocji jego walorów. Roztocze rokrocznie wita wielu turystów, jednak niejednokrotnie nie mogą oni poznać w pełni bogactwa i piękna naszych terenów. Zadaniem takich NGO jest wyeksponowanie miejsc i zakątków, które są warte zobaczenia, a o których przewodniki nie wspominają. Jest to również okazja do promowania lokalnej kultury oraz różnorakiej działalności mieszkańców.

 

Helena Olchawa

Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych w Tomaszowie Lubelskim

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. : (84) 664 57 23

 

Galeria Centr

Strona współfinansowana przez EFS