Get Adobe Flash player

Aktualności projektu

Baza NGO

O nas w mediach

Kompendium wiedzy

Galeria zdjęć

Ogłoszenia

Wyszukiwarka

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach w naszym serwisie? Zapisz się na newsletter!

Spotkanie Wielkanocne w Wyszkowskim Kole PZN

„Żyjemy, tak jak inni, choć mamy wiele trosk, lecz nie jesteśmy winni, że nas tak wybrał los.”  Słowami „Hymnu dla niewidomych” – członkowie wyszkowskiego Koła Polskiego Związku Niewidomych rozpoczęli spotkanie Wielkanocne, które odbyło się 9 kwietnia 2013r. w Centrum Kształcenia Praktycznego w Wyszkowie.

Okres poświąteczny to dobra okazja do wspólnych spotkań, bo wyszkowskie Koło PZN to duża rodzina – podkreśliła Prezes Koła Pani Dorota Kowalska, witając wszystkich przy wspólnym stole.  Świąteczną atmosferę umilał Adam Łoziński – członek Koła, który gra na keyboardzie, a uczestnicy śpiewali piosenki i opowiadali anegdoty.

 

Na spotkanie została także zaproszona, Ewa Gawrońska – Doradca ds. NGO, która podczas spotkania Bożonarodzeniowego została odznaczona odznaką „Przyjaciel Niewidomych”.

Jako Centrum, skorzystaliśmy również z okazji by przybliżyć zainteresowanym programy bezpłatnego wsparcia, którego to udzielamy w naszym biurze – między innymi są to: dyżury ekspertów, pomoc techniczna podczas organizowania imprez okolicznościowych oraz dostęp do zaplecza technicznego biura. Tym bardziej jest nam miło, iż mogliśmy przybliżyć działalność naszego Centrum.

 

Ewa Gawrońska

Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych w Wyszkowie.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 29 742 06 23

Galeria Centr

Strona współfinansowana przez EFS